Wybierz termin
data przyjazdu
data wyjazdu

Nadchodzące wydarzenia w Wiśle- co warto zobaczyć w grudniu!

Grudzień to miesiąc pełen atrakcji. Zaczyna się andrzejkowym szaleństwem, wkracza w świąteczny nastrój, a kończy oczywiście sylwestrem! Jest to z pewnością czas dla rodziny i wspólnego przeżywania magicznych chwil. Nie inaczej jest w Wiśle, która w tym roku stawia na koncerty, spektakle i oczywiście białe szaleństwo na stoku.
 

Apartamenty na wynajem – lepiej się spieszyć

Wisła nie jest dużym miastem, ale oferuje, zwłaszcza dla miłośników sportów zimowych nie lada gratkę. Dlatego, jeśli planujecie sylwestra na stoku, musicie już dużo wcześniej zainteresować się, czy apartamenty na wynajem w tym czasie są jeszcze dostępne. A sylwester tego roku szykuje się naprawdę ciekawie. Cieńków, Nowa Osada i Siglany oferują sylwestra na stoku. Nocne zjeżdżanie, lampka szampana o północy i moc atrakcji. Wszystkie trzy, duże i nowoczesne stoki są tej wyjątkowej nocy do waszej dyspozycji. Oprócz tego możecie przywitać nowy rok na Kubalonce w Kolybie Góralskiej, czyli miejscu, gdzie o prawdziwy, góralski klimat nie trudno. A do tego wszystkiego dołożyć można jeszcze Sylwestra pod Piramidą. Każdy z pewnością znajdzie tam coś dla siebie, jednak to ostatni dzwonek na rezerwację apartamentów w Wiśle.

 

Apartamenty w Wiśle nie tylko na sylwestra

Poza największą imprezą roku, czyli sylwestrem, Wisła oferują turystom także inne ciekawe wydarzenia kulturalne, takie jak La Cantina, czyli najpiękniejsze tanga śpiewane w niezwykłych aranżacjach. To wydarzenie, które z pewnością zachwycie każdego miłośnika latynoskich rytmów, gorącego tańca i pięknych głosów. Jest to kameralny koncert, który odbywać się będzie w Villi Rubinstein. Apartamenty na wynajem w tym wyjątkowym miejscu także bardzo szybko znikają, dlatego warto pomyśleć wcześniej o rezerwacji.
W okresie świątecznym , 27 grudnia warto także zajrzeć do Kościoła Ap. Piotra i Pawła, gdzie odbędzie się koncert kolęd, przygotowany przez uczniów i absolwentów Społecznego Ogniska Muzycznego im. Jerzego Drozda w Wiśle oraz gościnnie Orkiestra Symfoniczna Zespołu Szkół Muzycznych w Bielsku-Białej, pod dyrekcją pana Andrzeja Kucybały - Prezesa Stowarzyszenia Społecznych Szkół i Ognisk Artystycznych. Jest to nie lada gratka, dla wszystkich przyjaciół tych szkól oraz fanów nastrojowych kolęd wykonywanych przy akompaniamencie orkiestry.
Aby nie ominęły was wszystkie te niezwykłe wydarzenia, już teraz szukajcie odpowiedniego pokoju do wynajęcia.