Wybierz termin
data przyjazdu
data wyjazdu

COVID - 19 Komunikat
W związku z ponownym uruchomieniem usług noclegowych zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacjami dotyczącymi procedur, jakie wprowadziliśmy na czas trwania pandemii koronawirusa.
Biorąc pod uwagę złożoność problemu z jakim przyszło nam się mierzyć  postanowiliśmy opracować strategię dalszej działalności naszego biura z zachowaniem szczególnych środków bezpieczeństwa.
Oto kilka informacji, które mogą Państwa zainteresować:

- Wprowadzamy obowiązek pomiaru temperatury w momencie stawienia się pracownika na stanowisku pracy.
- Każdy pracownik biura pełni swoje obowiązki w maseczkach.
- W sytuacji, w której pracownik biura będzie miał wątpliwości co do stanu zdrowia Gościa dopuszcza się procedurę pomiaru temperatury.
- Pracownik biura może odmówić przyjęcia gościa w przypadku stanu podgorączkowego lub innych objawów chorobowych.
- W celu ograniczenia kontaktu bezpośredniego sugerujemy Państwu płatność za pobyt z wyprzedzeniem, w sytuacji gdy jest to niemożliwe preferowaną formą płatności jest karta kredytowa
- System fakturowania nie ulega zmianie, dokumentacja trafia do Państwa drogą elektroniczną.
- Obecnie trwają prace nad wdrożeniem "zameldowania online" - każdy z Państwa posiadający rezerwację w naszych apartamentach otrzyma od nas link z możliwością przeprowadzenia meldunku online.
Oznacza to, iż nie będzie potrzeby wypełniania karty meldunkowej w naszym biurze, o ile informacje te będą pełne i zgodne z dokumentem tożsamości.
- Każdy klucz do apartamentu poddawany zostaje dezynfekcji przed ponownym jego użyciem.
- Przy stanowisku recepcyjnym może znajdować się wyłącznie jedna osoba, pozostałe osoby proszone są o zachowanie bezpiecznej odległości, tj. min. 2m.
- Zwrotu klucza dokonywać Państwo mogą poprzez wrzucenie go do skrzynki pocztowej w siedzibie naszego biura, przy ul. Lipowej 4A w Wiśle.
- Każdy nasz apartament po wyjeździe Gości jest starannie dezynfekowany najlepszej jakości środkami.
- Każdy apartament poddawany jest ozonowaniu.
- Po każdym pobycie apartament przechodzi przez tzw. "kwarantannę", co oznacza, że nie będzie on wynajmowany przez kolejne 24 godzin.

Bez względu na Państwa osobisty stosunek do panującej sytuacji prosimy o respektowanie założeń tych obostrzeń.
Meldując się, Gość akceptuje nowe zasady bezpieczeństwa i obostrzeń związanych z COVID-19.

Wszelkich informacji udzielamy pod nr tel.: + 48517 362 410 lub mailowo: info@apartamentnaurlop.pl
Oczywiście wszelkie zmiany prawne, które mogą mieć wpływ na prowadzenie naszego biura mogą być aktualizowane wraz z rozwojem sytuacji. 
Osobom zainteresowanym podajemy link rzetelnego źródła informacji:

https://www.gov.pl/web/koronawirus

Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/ 
PSSE w Cieszynie - całodobowa infolinia + 48 502 281 673