preloader
REZERWACJA ONLINE

Regulamin

Apartament na urlop

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 3-18 Dziecko
-
+
wybierz
Sprawdź dostępność
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Regulamin

Zapoznaj się z warunkami wynajmu

Zapoznaj się z istotnymi elementami wynajmu naszych apartamentów.

 1. Wszystkie Apartamenty wynajmowane są na doby. Doba w apartamentach zaczyna się o godz. 16.oo pierwszego dnia pobytu a kończy o godz. 11.00 w dniu wyjazdu.
 2. Wszystkie rezerwacje wymagają wpłaty zaliczki na podane w potwierdzeniu konto bankowe. Wysokość zaliczki stanowi 50% kosztów pobytu. Pozostała należność za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu Gościa.
 3. Do kosztu pobytu w apartamentach doliczana jest jednorazowa opłata serwisowa za przygotowanie apartamentu, którą ustala się na dzień 1 luty 2014 na 140,00 zł brutto.
 4. Opłata miejscowa w wysokości określonej Uchwałą Miasta Wisły, która w roku 2014 wynosi 2,00 zł/doba za osoby dorosłe oraz 1,00 zł/doba za dzieci, młodzież i emerytów doliczana jest do każdorazowo do pobytu gościa.
 5. Potwierdzenie rezerwacji otrzymane bezpośrednio z programu rezerwacyjnego  obsługiwanego przez hotres.pl przedstawia całkowite koszty pobytu, łącznie z kwotą podatku Vat i serwisem apartamentu. Opłata miejscowa płatna na miejscu stosownie do ilości osób wypoczywających.   Podane ceny  są cenami brutto. W usługach noclegowych obowiązuje 8% podatku VAT.
 6. Parking/garaż we wszystkich lokalizacjach jest bezpłatny.
 7. Klucze do apartamentu wydawane są w Biurze Wynajmu i Sprzedaży w centrum Wisły przy Placu B. Hoffa lub na miejscu w apartamencie w godzinach ustalonych wcześniej telefonicznie bądź mailowo. Klucze należy oddać zarządcy apartamentu w dniu wyjazdu w biurze j.w. lub w apartamencie.
 8. We wszystkich apartamentach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz przebywania wraz ze zwierzętami domowymi bez wcześniejszego uzgodnienia.
 9. Apartament może być wynajęty dla maksymalnej liczby osób przedstawionej w prezentacji apartamentu na stronie internetowej.
 10. Liczba osób przebywających w apartamencie nie może przekraczać deklarowanej przy dokonywaniu rezerwacji. Goście są proszeni o zgłoszenie zarządcy w dniu przyjazdu ewentualnych zmian w deklarowanej liczbie osób. W przypadku niepoinformowania zarządcy o zmianie liczby osób wynajmujący zostanie obciążony kwotą 150% ceny pobytu.
 11. Goście ponoszą odpowiedzialność za szkody wyrządzone w apartamentach. Szkoda oznacza zarówno zniszczenie/uszkodzenie elementów wyposażenia pokoju jak i ich utratę. W przypadku powstania szkody z winy gościa lub odwiedzających go osób, Gość zobowiązuje się do pokrycia kosztów jej naprawy. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice.
 12. Goście proszeni są o powiadomienie zarządcy apartamentu o wystąpieniu szkody bądź też jej stwierdzeniu w dniu przyjazdu.
 13. Klucze do apartamentu prosimy przechowywać z należyta starannością, w przypadku ich utraty, Gość zostanie obciążony kosztami wymiany wkładki zamka.
 14. Sprzęt sportowy typu: narty, sanki, rowery należy przechowywać w wyznaczonym w tym celu miejscu (pomieszczenie gospodarcze przynależne do danej klatki budynku).
 15. Dla podniesienia komfortu i bezpieczeństwa wypoczywających gości, prosimy o zachowanie ciszy nocnej, która obowiązuje od godz. 23.00 do godz. 7.00 rano.
 16. Korzystanie z naszych usług oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 

Zasady płatności  

Płatności zadatku za pobyt moża dokonywać: 
 • przelewem tradycyjnym na konto podane w potwierdzeniu rezerwacji. 
 • Pozozostała należność regulowana jest w dniu przyjadu. 

Apartament na Urlop House

© 2021 Apartament na Urlop - Najlepsze apartamenty w Wiśle ! - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

 
Bezpieczny nocleg Covid free zone
Bon tursytyczny

U nas zrealizujesz Bon Turystyczny

więcej